Spaudos darbai

Atsižvelgdami į Jūsų užsakymą, pasiūlysime ekonomišką ir racionalų spaudos būdą.

 

Ofsetinė spauda

Šiuo metu vis dar vienas populiariausių ir patikimas didelių tiražų spaudos būdas – ofsetinė spauda, kuri yra viena svarbiausių ir mūsų spaustuvės krypčių.

Ofsetiniu būdu spalvotai ar nespalvotai spausdiname didelių tiražų knygas, žurnalus, katalogus, žinynus, brošiūras, buhalterinius blankus, kalendorius ir kitus spaudos gaminius.

Spaudai dažniausiai naudojame kreidinį arba ofsetinį popierių, tačiau galime pasiūlyti įvairaus storio, spalvų ir faktūrų popieriaus.

 

Skaitmeninė spauda

Galime pasiūlyti ir kitą populiarų, greitą ir kokybišką spaudos būdą – skaitmeninę spaudą, kuri puikiausiai tinka spausdinti nedidelių tiražų spaudos gaminius.

Didžiausias skaitmeninės spaudos privalumas yra tas, kad galima kokybiškai ir greitai atspausdinti leidinį nuo vieno vieneto.

 

Plačiaformatė spauda

Tai skaitmeninės spaudos rūšis, apimanti didelių ir labai didelių formatų (A0, A1, A2) gaminių spausdinimą.

Greitai ir kokybiškai gaminame bei spausdiname vidaus ir lauko sąlygoms įvairaus formato spaudinius: didelio formato nuotraukas, reklaminius plakatus, lipdukus ir plakatus vitrinoms, užrašus ant automobilių, tentus, iškabas, brėžinius, lipnias etiketes, paveikslus.

Spausdiname ant popieriaus, fotopopieriaus, tekstilės, tentinio audinio, lipnios plėvelės.

 

DARBAI PO SPAUSDINIMO

Mes siūlome ne tik aukštą produkcijos kokybę, bet ir plačias gaminių apdirbimo po spausdinimo galimybes.

Mūsų siūlomos knygrišyklos ir darbų po spausdinimo paslaugos: įrišimas spirale, segimas, klijavimas, siuvimas, brošiūravimas, perforavimas, skylučių išmušimas, bigavimas, lankstymas, numeravimas, formos iškirtimas, kampų apvalinimas, popieriaus pjaustymas, lakavimas, laminavimas…

Siūlome ir lipnios plėvelės, lipdukų išpjaustymo pagal reikiamą kontūrą paslaugą. Naudojame aukštos kokybės ploterį, kuriuo darbai atliekami greitai ir tiksliai.

Lipnios plėvelės gali būti naudojamos gaminant lauko ir vidaus reklamas, parodų stendus, reklamai ant transporto priemonių ir kt. Galime iš lipnios plėvelės pagaminti įvairius užrašus, išpjaustyti žodžius ar ženklus.